Entelo Spider Soft szék, sárga, 1-es méret (EN-PR-SPS1Y)

Ajánlataink a termékre

Entelo Spider Soft szék, sárga, 1-es méret (EN-PR-SPS1Y)

Részletek a boltban
irány a bolt »
iskolaellato.hu
Termékleírás
Szín sárga

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Az Entelo Spider új generációs iskolai székcsaládot kifejezetten az iskolai igénybevételre tervezték. A gyerekek naponta átlagosan: 4-7 órát ülnek az iskolában 2-4 órát töltenek házi feladatokkal (ülve) 1 órát esznek ülve Nem mindegy, hogy milyen széken teszik ezt. A helyes tartás az egészségmegőrzés alapköve. Ehhez elengedhetetlen a megfelelő iskolai szék. Az ergonomikus kialakításnak köszönhetően megelőzhetők a későbbi mozgásszervi problémák. A szék tartós műanyagból készült, ami nemcsak kényelmes, de lehetővé teszi a rendszeres fertőtlenítést is. Ez igen nagy jelentőségű a koronavírus járvány idején, és nagyon kevés gyártó nyújtja ezt a lehetőséget iskolai székeinél. A székek többféle magasságban rendelhetők, így minden korosztály számára optimális ülésmagasságot kínálnak. Teljes osztályterem vagy komplett iskolaberendezés esetén kérjen egyedi árajánlatot.

Méret Magasság Ülés magasság Ülés szélesség Támla magasság Asztal magasság 93-116 cm26 cm28 cm31 cm46 cm Bővebb információ az Entelo ergonomikus székcsaládról itt >> Entelo székek

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.