Entelo C-Line szék, sárga, 3-as méret (EN-PR-CL3Y)

Ajánlataink a termékre

Entelo C-Line szék, sárga, 3-as méret (EN-PR-CL3Y)

Részletek a boltban
irány a bolt »
iskolaellato.hu
Termékleírás
Szín sárga

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Az Entelo C-Line új generációs iskolai székcsaládot kifejezetten az iskolai igénybevételre tervezték. A gyerekek naponta átlagosan: 4-7 órát ülnek az iskolában 2-4 órát töltenek házi feladatokkal (ülve) 1 órát esznek ülve Nem mindegy, hogy milyen széken teszik ezt. A helyes tartás az egészségmegőrzés alapköve. Ehhez elengedhetetlen a megfelelő iskolai szék. Az ergonomikus kialakításnak köszönhetően megelőzhetők a későbbi mozgásszervi problémák. A szék tartós műanyagból készült, ami nemcsak kényelmes, de lehetővé teszi a rendszeres fertőtlenítést is. Ez igen nagy jelentőségű a koronavírus járvány idején, és nagyon kevés gyártó nyújtja ezt a lehetőséget iskolai székeinél. A székek többféle magasságban rendelhetők, így minden korosztály számára optimális ülésmagasságot kínálnak. Teljes osztályterem vagy komplett iskolaberendezés esetén kérjen egyedi árajánlatot. .

Méret Magasság Ülés magasság Ülés szélesség Támla magasság Asztal magasság 119-142 cm35 cm33 cm36 cm59 cm Bővebb információ az Entelo ergonomikus székcsaládról itt >> Entelo székek

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.